Nawigacja

Aktualności

Komisja Europejska na budowie Kampusu

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

Plac budowy Kampusu Laboratoryjnego GUM odwiedziła delegacja Komisji Europejskiej. Był to jeden z punktów wizyty gości z KE w regionie świętokrzyskim.

W skład delegacji weszli przedstawiciele Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej – Polska: Angela Martinez Sarasola oraz Wojciech Włodarczyk, którzy odwiedzili tworzący się Kampus w towarzystwie marszałka województwa świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego, dyrektora Departamentu Inwestycji i Rozwoju Jacka Sułka oraz dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju GUM dr. Andrzeja Kurkiewicza. Przedstawiciele Komisji Europejskiej obejrzeli istniejącą już przy zbiegu ulic Wrzosowej i ks. Popiełuszki infrastrukturę, a także zapoznali się z zastosowanymi w budynkach Kampusu rozwiązaniami technicznymi.

Kielecka inwestycja jest jednym z najważniejszych przedsięwzięć w regionie świętokrzyskim, współfinansowanych z funduszy unijnych.

 

fot. Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 • Kilka osób w żółtych odblaskowych kamizelkach, z kaskami na głowach stoi i rozmawia w budynku, pomiędzy rurami.
 • Kilka osób ciepło ubranych, w żółtych odblaskowych kamizelkach, z kaskami na głowach, idzie przez teren budowy, pokryty śniegiem.
 • Kilka osób w żółtych odblaskowych kamizelkach, z kaskami na głowach stoi i rozmawia w budynku, w którym widać trwającą budowę.
 • Dwóch mężczyzn i kobieta w żółtych odblaskowych kamizelkach, z kaskami na głowach stoi i rozmawia w budynku.
 • Kilka osób w żółtych odblaskowych kamizelkach, z kaskami na głowach stoi i rozmawia w budynku. Mężczyzna pokazuje kobiecie jedno z urządzeń.
 • Dwóch mężczyzn w żółtych odblaskowych kamizelkach, z kaskami na głowach stoi i rozmawia w budynku, w którym widać trwającą budowę.
do góry