Nawigacja

Aktualności

07.09.2021Główny Urząd Miar na XXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach

Opublikowane przez : Bożena Żebrowska-Szumigaj

Dzisiaj, 7 września 2021 r., rozpoczął się XXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Trzecia co do wielkości i rangi tego typu wystawa w Europie, po targach w Paryżu i Londynie. Największa tego typu impreza w Polsce. Targi Kielce już od 29 lat goszczą firmy z całego świata. W tym roku zaprezentuje się ponad 400 wystawców z 27 krajów, z czego 215 wystawców z Polski.

To okazja do zapoznania się z największymi osiągnięciami technicznymi przemysłu obronnego. Będzie można zobaczyć śmigłowce, sprzęt pancerny i rakietowy, materiały wybuchowe, sprzęt i materiały wojsk chemicznych.

Firmy będą prezentować także uzbrojenie i sprzęt lotniczy oraz sprzęt obrony powietrznej, a także niezbędne uzbrojenie jednostek marynarek wojennych.

Podczas MSPO 2021 zaprezentują się również firmy oferujące nowoczesną technikę łączności, sprzęt radioelektroniczny, optoelektroniczny, artykuły żywnościowe, urządzenia do przygotowywania posiłków, przechowywania i transportu żywności, mundury, sprzęt i materiały medyczne.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Zapraszamy na nasze stoisko G63.

do góry