Nawigacja

Aktualności

Zmieniać czy nie zmieniać - konferencja na temat zmian czasu w MPiT

Autor : Adam Żeberkiewicz
Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

28.03.2019. W Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii odbyła się konferencja na temat aspektów społecznych, ekonomicznych, uwarunkowań kulturowych, geograficznych i historycznych dotyczących zmian czasu.

Konferencja była otwarta dla wszystkich zainteresowanych tematyką zmian czasu w Polsce i w innych krajach. Miała ułatwić uczestnikom zrozumienie zróżnicowanych uwarunkowań związanych ze zmianami czasu w Polsce. Podczas krótkich prezentacji przedstawiciele różnych instytucji oraz naukowcy przedstawiali aspekty społeczne, gospodarcze, zdrowotne oraz uwarunkowania kulturowe i historyczne, dotyczące konsekwencji zmian czasu. Ponadto przedstawione zostały wyniki przeprowadzonych przez DOT w MPiT konsultacji i sondaży nt. odstąpienia od zmian czasu.

 • Konrad Makarewicz, Zastępca Dyrektora w Departamencie Obrotu Towarami Wrażliwymi i Bezpieczeństwa Technicznego, MPiT Na tle wyświetlonego slajdu z napisem "Konferencja. Zmiany czasu", na scenie, przy mównicy stoi mężczyzna w okularach. Ma wystawiony mikrofon.
  Konrad Makarewicz, Zastępca Dyrektora w Departamencie Obrotu Towarami Wrażliwymi i Bezpieczeństwa Technicznego, MPiT
 • Dr inż. Maciej Gruszczyński, Samodzielne Laboratorium Czasu i Częstotliwości GUM Mężczyzna w okularach stoi przy mównicy z mikrofonem w ręku.
  Dr inż. Maciej Gruszczyński, Samodzielne Laboratorium Czasu i Częstotliwości GUM
 • Dr Albin Czubla, Kierownik Samodzielnego Laboratorium Czasu i Częstotliwości GUM Łysiejący mężczyzna w garniturze stoi przy mównicy z mikrofonem w ręku. Na mównicy widać godło Polski.
  Dr Albin Czubla, Kierownik Samodzielnego Laboratorium Czasu i Częstotliwości GUM
 • Widok sali konferencyjnej, w ławach pokrytych czerwonym obiciem siedzą ludzie.
 • Dr Bartłomiej J. Gabryś, Katedra Przedsiębiorczości, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Na tle wyświetlonego slajdu z napisem "Zmiana czasu. Kontekst efektywności człowieka i gospodarki", na scenie, przy mównicy stoi mężczyzna, spogląda na zegarek na ręce. Ma wystawiony mikrofon.
  Dr Bartłomiej J. Gabryś, Katedra Przedsiębiorczości, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
 • Dr Michał Skalski, Katedra i Klinika Psychiatryczna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM), Poradnia Leczenia Zaburzeń Snu Mężczyzna w szarym garniturze i w okularach, z siwymi włosami, stoi przy mównicy i mówi do mikrofonu.
  Dr Michał Skalski, Katedra i Klinika Psychiatryczna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM), Poradnia Leczenia Zaburzeń Snu
 • Wygląd aplikacji czas.gum.gov.pl Telefon wyświetlający aplikację czas.gum.gov.pl
  Wygląd aplikacji czas.gum.gov.pl
do góry