Nawigacja

Aktualności

25.10.2017Publiczna prezentacja założeń projektu pt. „System wsparcia informatycznego usług terenowej administracji miar” (ŚWITEŹ)

Autor : Agnieszka Czeredys
Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

Główny Urząd Miar serdecznie zaprasza na prezentację publiczną założeń Projektu, która odbędzie się w siedzibie GUM, w dniu 9 listopada 2017 r. o godzinie 11:00 przy ulicy Elektoralnej 2 w Warszawie.

Główny Urząd Miar serdecznie zaprasza na prezentację publiczną założeń Projektu pt. „System wsparcia informatycznego usług terenowej administracji miar” (ŚWITEŹ). Projekt będzie przedmiotem wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014–2020, działanie 2.1, poddziałanie 2.1.1. Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych.

Osoby zainteresowane udziałem w prezentacji publicznej proszone są o zgłaszanie się do dnia 2 listopada 2017 r. Zgłoszenia przyjmowane będą pod adresem mailowym a.czeredys1@gum.gov.pl. W treści zgłoszenia należy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy oraz nazwę i adres reprezentowanej instytucji. Ze względu na ograniczenia logistyczne możemy przyjąć zgłoszenie tylko jednej osoby z jednej instytucji.

Jednocześnie informujemy, że przebieg prezentacji publicznej będzie utrwalany za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk.

do góry