Nawigacja

Kontakty ws. oceny zgodności przyrządów pomiarowych

Kontakty ws. oceny zgodności przyrządów pomiarowych

Autor : Aleksandra Lewicka
Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

Zagadnienia związane z realizacją procesu oceny zgodności:

Sekretariat Zakładu Metrologii Interdyscyplinarnej – Wydział Certyfikacji: tel.: 22 581 93 93; e-mail: zmi@gum.gov.pl

Zapytania ogólne dotyczące oceny zgodności przyrządów pomiarowych:

certification@gum.gov.pl lub zmi@gum.gov.pl

Aleksandra Lewicka tel.: 22 581 95 48; e-mail: a.lewicka@gum.gov.pl  oraz Jerzy Brennejzen tel.: 22 581 92 36; e-mail: j.brennejzen@gum.gov.pl

Moduł D:

Aleksandra Lewicka tel.: 22 581 95 48; e-mail: a.lewicka@gum.gov.pl  oraz Jerzy Brennejzen tel.: 22 581 92 36; e-mail: j.brennejzen@gum.gov.pl

 

Sprawy techniczne związane z przyrządami:

Wagi nieautomatyczne: Piotr Rymkiewicz tel.: 22 581 92 57; e-mail: p.rymkiewicz@gum.gov.pl

Wodomierze: Jerzy Brennejzen tel.: 22 581 92 36; e-mail: j.brennejzen@gum.gov.pl oraz Adam Urbanowicz tel.: 22 581 93 06; e-mail: a.urbanowicz@gum.gov.pl

Przeliczniki do gazomierzy: Jakub Wildner tel.: 22 581 93 22; e-mail: j.wildner@gum.gov.pl

Liczniki energii elektrycznej czynnej: Jerzy Szutkowski tel.: 22 581 92 82; e-mail: electricity@gum.gov.pl

Ciepłomierze: Jerzy Brennejzen tel.: 22 581 92 36; e-mail: j.brennejzen@gum.gov.pl oraz Wojciech Pawlak tel.: 22 581 95 79; e-mail: w.pawlak@gum.gov.pl

Instalacje pomiarowe: Aleksandra Lewicka tel.: 22 581 95 48; e-mail: a.lewicka@gum.gov.pl oraz Adam Urbanowicz tel.: 22 581 93 06; e-mail: a.urbanowicz@gum.gov.pl

Wagi automatyczne: Piotr Rymkiewicz tel.: 22 581 92 57; e-mail: p.rymkiewicz@gum.gov.pl

Taksometry: Artur Trościanko tel.: 22 581 94 96; e-mail: a.troscianko@gum.gov.pl

Materialne miary długości: Mirosława Kulczyk tel.: 22 581 94 97; e-mail: m.kulczyk@gum.gov.pl

Naczynia wyszynkowe: Tadeusz Lach tel.: 22 581 93 15; e-mail: t.lach@gum.gov.pl

do góry